Ubytování

Naši Chatu na Špici v Krkonoších obklopuje vlastní dětské ZOO hřiště, hřiště s houpačkou, klouzačkou a pískovištěm pro děti. V letních měsících je k dispozici i posezení na terase nebo u grilu na zahradě. V nedalekém okolí se dá navštívit rozhledna Žalý, Štěpanický hrad, projít se můžete po Velbloudí stezce nebo kolem Rybníků v Martinicích. Ubytování u nás je vhodné jak pro rodiny, tak pro páry i turisty. Benecko v Krkonoších už spadá do zón Krkonošského národního parku.

Pokoje na chatě pronajímáme celý rok, naše ubytovací kapacita je 54 lůžek. 

 Všechny pokoje pro ubytování s dětmi jsou útulně nově zrekonstruovány a mají vlastní sociální zařízení. Hosté mají k dispozici televizi, satelit a wifi. Celý dům je nekuřácký a preferujeme přezouvání. Na pokojích není k dispozici kuchyň ani lednička.

Pohled na chatu a okolí

Kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

Hosty prosíme, aby dodržely časy – ubytování od 14 hodin, odjezd do 10 hodin. V ceně ubytování jsou samozřejmě ručníky a ložní prádlo. Více informaci k ubytování najdete v ceníku.   

Pokud k nám pojedete v zimě, přeci jenom jsme v Krkonoších – nejvyšších horách ČR, tak si přibalte sněhové řetězy. 

Součástí ubytování je společná jídelna s dětským koutkem.

Při rezervaci je nutné nahlásit i případné využití vlastní cestovní postýlky pro děti. Do dvoulůžkových pokojů bez možnosti přistýlky se postýlka nevejde. Na chatě funguje po celý den restaurace pro naše ubytované hosty. Snídaně podáváme formou švédských stolů od 08.00 do 09.30 hodin. Máte tak při ubytování s dětmi ideální čas pro dopolední výlety. Večeře v rámci polopenze jsou servírované. Čas podávání večeří od 18.00 do 19.30 hodin

Poskytujeme prostory i pro firmy a firemní akce, pokud máte zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

 

Chata na Špici na Benecku hodnocení