Důležité sdělení: V tuto chvíli je celý wellness v rekonstrukci. Děkujeme za pochopení.

Vítejte v horské chatě na Špici

Horská chata na Špici leží v obci Benecko, to je nejvýše položená obec v západních Krkonoších, která je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Chata na Špici je ideální pro lyžaře, stojí přímo u sjezdovky Nový Cinkáč uprostřed přírody a je perfektním místem pro rodinnou dovolenou, lyžařské výcviky škol nebo školy v přírodě.

Ubytování v naší chatě potěší nejen děti, ale i dospělé. Část zahrady jsme proměnili v dětské ZOO hřiště, které je pro ratolesti opravdovým zážitkem.

Z velké slunečné terasy je krásný výhled do kraje a při dobrém počasí je vidět Český ráj i jedna z dominant Krkonoš – Kotel, dříve nazývaný Kokrháč.

Chatu obklopuje dětské ZOO hřiště, dětské hřiště - klouzačka, houpačky, pískoviště, příroda a horské louky. V letních měsících je nenahraditelným zážitkem posezení na terase nebo u grilu na zahradě.

Pokoje pronajímáme celoročně. Ubytování lze poskytnout až pro 54 osob. Po domluvě lze přidat ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici televizi, satelit a WiFi, připlatit si mohou za wellness club – sauna. Pokoje mají svoje sociální zařízení. Přímo uvnitř chaty je restaurace, kde se podávají snídaně i večeře k polopenzím.

Lyže, kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

25.01.2019

Přijeďte si za námi odpočinout a užít si dovolenou na Benecku.

Přátelský personál, domácí kuchyně, prosluněná terasa a především úžasný výhled do krajiny. Těšíme se na Vás.

Stále máme volné
termíny pro rok 2019

Chata na Špici na Benecku hodnocení