Vítejte v horské chatě na Špici

Horská chata na Špici leží v obci Benecko, to je nejvýše položená obec v západních Krkonoších, která je vhodná pro letní i zimní rekreaci. Chata na Špici je ideální pro lyžaře, stojí přímo u sjezdovky Nový Cinkáč uprostřed přírody a je perfektním místem pro rodinnou dovolenou, lyžařské výcviky škol nebo školy v přírodě.

Ubytování v naší chatě potěší nejen děti, ale i dospělé. Část zahrady jsme proměnili v dětské ZOO hřiště, které je pro ratolesti opravdovým zážitkem.

Z velké slunečné terasy je krásný výhled do kraje a při dobrém počasí je vidět Český ráj i jedna z dominant Krkonoš – Kotel, dříve nazývaný Kokrháč.

Chatu obklopuje dětské ZOO hřiště, dětské hřiště - klouzačka, houpačky, pískoviště, příroda a horské louky. V letních měsících je nenahraditelným zážitkem posezení na terase nebo u grilu na zahradě za zvuku lučních kobylek.

Pokoje pronajímáme celoročně. Ubytování lze poskytnout až pro 54 osob. Po domluvě lze přidat ještě dětskou postýlku.

Hosté mají k dispozici televizi, satelit a WiFi, připlatit si mohou za wellness club – sauna, vířivky a bazén. Pokoje mají svoje sociální zařízení. Přímo uvnitř chaty je restaurace, kde se podávají snídaně i večeře k polopenzím, které si můžete objednat spolu s pobytem.

Lyže, kola, kočárek pro děti a další věci si mohou ubytovaní uložit do speciální uzamykatelné místnosti.

25.01.2019

Od 24.3. 2019 již nepodáváme dezerty, děkujeme za pochopení

Od 24.3. 2019 již nepodáváme dezerty, děkujeme za pochopení. Více ohledně stravování najdete zde a nebo v Jídelním lístku.

Stále máme volné
termíny pro rok 2019

Chata na Špici na Benecku hodnocení